ROZPOCZĘCIE KURSU 14.12.2017 ZAPISY TELEFONICZNIE LUB NA STRONIE INTERNETOWEJ! UWAGA ZMIANA CENNIKA cena 1500 Mszana D. 1300 Limanowa INFORMACJE PRZY ZAPISIE! Tel: 506 055 133

Prowadzimy szkolenie na kategorie A i B prawa jazdy.
Liczbę godzin zajęć teoretycznych i praktycznych dla każdej osoby podlegającej szkoleniu podstawowemu ustala indywidualnie instruktor nauki jazdy, przy czym (Dz.U. z 2012 poz 1019) w zakresie kategorii A i B prawa jazdy:
  • dla zajęć teoretycznych nie może być mniejsza niż 30 godzin, w tym 4 godziny pomocy przedlekarskiej,
  • dla zajęć praktycznych nie może być mniejsza niż 30 godzin dla kat. B i 20 godz. dla kat. A.
Od 2013 r. poszerzyliśmy ofertę naszych szkoleń o:
  • kurs prawa jazdy kat. B dla osób niepełnosprawnych,
  • kurs prawa jazdy kategorii B z automatyczną skrzynią biegów.

Kurs dla osób niepełnosprawnych.

Możemy zorganizować indywidualny kurs dla osoby niepełnosprawnej. Ponieważ każdy rodzaj niepełnosprawności jest inny, prosimy o kontakt z nami w celu omówienia szczegółów kursu. Dla osób niepełnosprawnych ruchowo najlepiej nadaje się samochód z automatyczną skrzynią biegów. Jest to najbezpieczniejsze rozwiązanie dla osób z dysfunkcją jednej lub obu nóg a także osób z dysfunkcją jednej ręki. Szkolenie prowadzimy na Mitsubishi Colt wyposażonym w najnowocześniejszą automatyczną skrzynie biegów DSG, wraz z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych, hamulec ręczny i gaz.
Na egzamin państwowy, podstawiany jest ten sam samochód na którym się uczyłeś(aś). Gwarantujemy najwyższy poziom szkolenia i cierpliwych instruktorów.
Jeśli chcesz ułatwić sobie szkolenie, ta forma szkolenia jest dla Ciebie. Kurs podstawowy odbywa się w standardowych cyklach. Ogromną zaletą szkolenia pojazdem z automatyczną skrzynią biegów jest wyeliminowanie uciążliwych elementów w trakcie szkolenia takich jak gaśnięcie silnika podczas ruszania, wybór odpowiedniego biegu do prędkości, używanie sprzęgła czy skoordynowanie ruchu pedału sprzęgła z pedałem przyspieszenia oraz hamulca podczas ruszanie na wzniesieniu. Możesz wcześniej i więcej uwagi poświęcić na obserwację drogi.

Kurs na prawo jazdy kategorii B z automatyczną skrzynią biegów.

Nową usługę - kurs nauki jazdy pojazdem z automatyczną skrzynią biegów, kierujemy do osób, które nie mogą sobie poradzić z czynnościami związanymi z manualnym operowaniem jednocześnie kierownicą, pedałami i dodatkowo zmianą biegów.
W pojeździe z automatyczną skrzynią biegów znajdują się tylko dwa pedały - gaz i hamulec. Silnik nigdy nie zgaśnie, nawet w przypadku gwałtownego wciśnięcia pedału hamulca. Jazda po mieście jest mniej stresująca i mniej męcząca, wszystkie czynności związane z zatrzymaniem oraz ruszeniem pojazdu wykonuje się za pomocą tylko jednej nogi, dłonie w tym czasie mogą spokojnie opierać się na kierownicy.
Osoby, które uczęszczają już na kurs albo są po kursie, jednak wciąż nie radzą sobie ze zmianą biegów, mogą w każdej chwili przepisać się na szkolenie z automatyczną skrzynią biegów. Wystarczy zgłosić się do nas z Kartą Przeprowadzonych Zajęć . Koszt takiego przeszkolenia ustala się wówczas indywidualnie.

Egzamin na prawo jazdy kategorii B z automatyczną skrzynią biegów.

MORD w Nowym Sączu aktualnie nie posiada pojazdu z automatyczną skrzynią biegów, na życzenie osoby szkolonej, udostępniamy pojazd szkoleniowy w celu przeprowadzenia egzaminu praktycznego. Wynikiem tego państwowy egzamin praktyczny jest przeprowadzany na tym samym pojeździe, na którym odbywało się szkolenie w ramach kursu.
Pozytywny wynik z egzaminu skutkuje otrzymaniem prawa jazdy kategorii B z ograniczeniem do prowadzenia jedynie pojazdów wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów. Takie prawo jazdy ma dopisany kod w postaci liczby "78" w dolnej rubryce prawa jazdy. Nie przeszkadza to jednak mieć prawo jazdy bez ograniczeń. Wystarczy w przyszłości zaliczyć z wynikiem pozytywnym tylko egzamin praktyczny na pojeździe z manualną skrzynią biegów. Nie ma obowiązku uczęszczać na kurs prawa jazdy, jak również podchodzić do egzaminu teoretycznego.

SZKOLENIE TEORETYCZNE (WYKŁADY)

OSK " AUTO SZKOŁA" słynie m.in. z tego, że nasi kursanci od zawsze odbywali rzetelnie prowadzoną część teoretyczną kursu. Z tego powodu przystępując do nowego egzaminu na prawo jazdy nie mają problemu ze zdaniem, ponieważ znają zasady ruchu a nie pytania testowe na pamięć.
Od 19.01.2013 roku dostosowaliśmy w jeszcze większym stopniu tematykę oraz sposób przeprowadzania wykładów do wymogów stawianych podczas egzaminu teoretycznego w MORD. Na zajęciach zawsze omawiamy przykładowe pytania i wskazujemy sposoby ich rozwiązywania oraz wyjaśniamy obowiązujące w danym zakresie przepisy Prawa o Ruchu Drogowym.

UWAGA!
W razie potrzeby, po ukończeniu wykładów istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych dodatkowych godzin teoretycznych (w ramach kursu). Zapewniamy pomoc i opiekę na każdym etapie szkolenia. Do każdego kursanta podchodzimy indywidualnie. Ceniąc czas kursantów i nasz czas oferujemy dogodne terminy jazdy oraz szkolenia weekendowe. W razie potrzeby istnieje możliwość odwiezienia kursanta do miejsca zamieszkania.
Kurs rozpoczyna się od zajęć teoretycznych, składających się z około 7 spotkań (w godzinach: od 15 do 18), które odbywają się zazwyczaj we wtorki i czwartki przez 3 tygodnie(istnieje możliwość ustalenia innych terminów).Wykłady kończą się wewnętrznym egzaminem teoretycznym. Po którym ustalamy kursantom terminy zajęć praktycznych (jazda). Szkolenie praktyczne składa się z 30 godzin (po 60 minut).

SZKOLENIE PRAKTYCZNE:

W związku z tym, że posiadamy duży park pojazdów oraz kilku dobrych instruktorów, jazdy samochodem na naszych kursach możesz ukończyć nawet w 12 - 15 dni!
Czy to możliwe?
Do wyjeżdżenia jest 30 godzin jazd, jeśli umawiasz się codziennie to skończysz je nawet po 12 dniach. Im rzadziej umawiasz się na jazdy, tym dłużej one trwają. Wszystko zależy od Ciebie - nasi instruktorzy czekają na Twoją decyzję!
Podczas kursu poznasz wszystkie trasy egzaminacyjne tak aby egzamin nie był dla Ciebie zaskoczeniem!
W naszym ośrodku nie ma obowiązku ukończenia kursu w określonym czasie, jeżeli przerwiesz kurs - możesz go dokończyć nawet po bardzo długiej przerwie.

Zgodnie z nowymi przepisami warunkiem zapisania się na kurs prawa jazdy jest posiadanie przez kursanta PROFILU KANDYDATA NA KIEROWCĘ!!! Więcej informacji uzyskają Państwo w naszych biurach.
foto_34
foto_34
foto_34
foto_34
foto_34
foto_34
foto_34
foto_34
foto_34
Wszystkie prawa zastrzeżone © AUTO SZKOŁA - Nauka jazdy Limanowa , Mszana Dolna | 2010    Odwiedzin: 82009